Pochvala nejlepším

17.10.2017 20:21

Atletika Duchcov vyhodnotila nejlepší atlety roku 2017! V celoroční soutěži Mladé Běkodo se žactvo umístilo na 3. místě, vyhrálo dort a v jednotlivcích vyhrál Jan V a l e n t a . Tento žák se stále v hodnocení pohyboval na předních místech. Nyní na podzim v běhu Bažantnicí a v Klášterci to bylo 1.místo, Viadukt 2.místo a Úštěk 3.místo. 3 medaile získal na přeborech v Zittau v Německu. V dívkách dosáhla nejlepšího úspěchu Tereza Lacinová na celostátním přeboru v Olomouci ve víceboji / 8 m./, poslední pěkné umístění bylo v Bažantnici / 2.m /. Je oporou v krajském přeboru.

V ženách dosahovala Jana Fílová celoročně výborné umístění v přespolních bězích, v půlmaratonu Ústí 6.m , Citycross Run Česká Lípa 1.m.a v Běkodu v celoročním hodnocení 2.m. Posledním skvělým výkonem bylo 2.m ve Viaduktu a 4.m. v její kategorii v Běchovicích. Před sebou má maraton v Drážďanech. V příštím roce by trenéři Petr Valenta, Petra Týrová, Jiří Galeta a Jiří Lacina rádi viděli dobré výsledky nejen v kraji, ale i v celostátním měřítku. Všem jmenovaným patří veliké díky a samozřejmě i všem členům, kteří poctivě trénují a také si vybojovali nějakou medaili.