Archiv článků

Mladé Běkodo 2014

Rok 2014 byl seriál závodů MB pro nás opět velice úspěšný. Celkově jako družstvo jsme obsadili 2. místo a jednotlivě v kategoriích brali naši atleti přední příčky. Komplet výsledky v příslušné sekci.
Celý článek

60. ročník Duchcovského viaduktu

Již 60. ročník našeho závodu Duchcovký viadukt se vydařil jak organizačně, tak výsledkově. Atleti našeho oddílu stáli ve svých kategoriích na stupních vítězů. Kompletní výsledky běhů v sekci Výsledky. Další fotky na našem FB profilu.
Celý článek

35. ročník Chomutovské hodinovky

Dlouholetý člen našeho oddílu Tomáš Olšer tentokrát vyměnil housle za tenisky a doběhl si pro krásné druhé místo ve své kategorii na legendárním chomutovském závodě, kde za 60 minut zvládl parádních 12,86 km. Respekt!
Celý článek

KP jednotlivců Meziboří

Naše děvčata vládnou Ústeckému kraji v hodu míčkem. Míša, Emma a Klára přehodily všechny své konkurentky. Lukáš je v kraji v míčku třetí a na 600 m druhý. Kláře patří v běhu na 600 m v kraji třetí příčka. Byl to takový pěkný čtvrtek ...