Archiv článků

Rudě zbarvené Běkodo 2014 III. kolo

Nová rudá trika našich atletů vládla i třetímu kolu. Stupně vítězů, body, úsměvy i zasloužené sladkosti. Krásné výkony v krásné barvě. V sekci Výsledky je info o průběhu po 3. kole.
Celý článek

Běkodo 2014 II. kolo

Druhé kolo opět ve znamení AK Duchcov.  Na 1.místě postupně stanuli Veronika Šmídová, Tereza Lacinová, Klára Procházková, David Šimánek, Lukáš Baloch. 2.místo obsadili Simona Sluková a Šíp David. Na 3.místě skončili Jakub Křehla, Emma Olahová a Michaela Šuleková. Je to potvrzení, že...
Celý článek

KP víceboj Bílina

V horkém dopoledni předvedli naši atleti opravdu horké výkony. Mnozí překonali své osobní rekordy. Kompletní výsledky v sekci Výsledky.
Celý článek

Závody v UL

Druhý závod letošní sezony v Ústí nad Labem. Přestože vítr lámal stromy, dokázali naši borci, že jsou perfektně připraveni. Lukáš 1. místo, Tereza 3. místo, Klára pátá, Emma 7. místo a Michaela osmá.
Celý článek

Jarní běh Louny

Výborný vstup do jarní sezony běhů. Žactvo AK Duchcov, i když v omezeném počtu kvůli jarním prázdninám, se pěkně umístilo na Jarním běhu v Lounech 2.3.2014. Máme 3 medaile. Adam Šíp 1. místo, Barbora Martincová  a Lukáš Baloch 3. místa.
Celý článek

Mladé Běkodo 2013

Letošní ročník Mladého Běkoda byl pro nás opět velice úspěšný. Jako družstvo AK Duchcov jsme obsadili nádherné 2.místo. Byl to neskutečný požitek sledovat v podzimním zapadajícím slunci jednotlivé výkony našich atletek a atletů, kteří pravidelně stáli na stupních vítězů ..... bravo
Celý článek

Podzimní běh Bažantnicí 2013

Bažantnice 2013 výsledky.xls (101,5 kB)   29 ročník Podzimního běhu Bažantnicí Duchcov propršel. Pořadatelé AK Duchcov, DDM Duchcov a KC Duchcov neměli 12.9.2013 štěstí na počasí. Celý závod provázel hustý déšť,takže 110 závodníků vypadalo jako zabahnění vodníci. Přesto i poslední smíšený...